HAKKIMIZDA

“Kaliteli bir hayat sürmenin ilk şartının sağlıklı bir yaşamdan geçtiğinin bilincini taşıyor ve bu sorumlulukla tüm misafirlerimizi ailemizin bir ferdi olarak görüyoruz.”

2012 yılından bugüne Etika Travel Health Türkiye, uluslararası hastalara tedavi ve hizmet paketleri sunan bir sağlık turizm acentesidir. Öncelikli endişemiz hastamızın sağlığı, güvenliği ve memnuniyetidir.

Bu nedenle, en başarılı ve doğal sonuçları sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Tüm operasyonlarımız bize ait hastanemizde veya önde gelen hastanelerde / tıp merkezlerinde ve alanında uzman doktorlarda gerçekleştirilmektedir.

Etika Travel Health Türkiye genç ve dinamik ekibiyle hastalarına özel tedavi paketleri, konaklama, transfer, tercüman ve tıbbi konsültasyonlar sağlıyor. İstanbul’da kaldığınız süre boyunca, havaalanında karşılamadan başlayarak, aldığınız tedaviden memnun kalana ve yola çıkmaya hazır olana kadar emin ellerde olacaksınız, kaliteli bir hayat sürmenin ilk şartının sağlıklı bir yaşamdan geçtiğinin bilincini taşıyor ve bu sorumlulukla tüm misafirlerimizi ailemizin bir ferdi olarak görüyoruz.

Ekip olarak amaç, ameliyat öncesi ve sonrası her adımı kontrollü bir şekilde takip edip, tedavi süresince neler yapılabileceğini ve neler yapılamayacağını anlatarak hastalarımızın olası her türlü ihtiyaç ve beklentisini yerine getirmektir